STK Okříšky - oficiální stránky klubu

1.mužstvo - II.třída sk.AA
sezóna 2021
V sobotu 29. května 2021 startuje další ročník krajských tenisových soutěží smíšených družstev. V letošním roce v důsledku koronavirové pandemie se budou hrát soutěže družstev stejně jako v loňském roce zkrácenou formou na tři kola, vyřazovacím způsobem o všechna umístění. Každé družstvo odehraje 3 zápasy. Nasazení družstev se provedlo podle umístění v mistrovských soutěžích v loňském roce. Naše družstvo vloni v KP III. třídy obsadilo 1. místo a postoupilo do vyšší soutěže, tj. do KP II. třídy. Naše družstvo jako nováček této skupiny bylo nasazeno jako družstvo číslo 8. Pro 1. kolo tj. čtvrtfinále bylo našemu družstvu nalosováno družstvo číslo 1 – TK Brno Bosonohy "A", které ještě vloni hrálo KP. I. třídy. Utkání se odehraje v sobotu 29. května 2021 v 9.00 hod. na dvorcích výše nasazeného družstva, tj. v Brně – Bosonohy.
Co se týká sestavy našeho družstva, tak jsme stejně jako před rokem získali na roční hostování Miroslava Kije z Tenisového klubu Třebíč a Veroniku Dvořákovou z Horáckého tenisového klubu Třebíč. V přestupním termínu se navíc vrátila Adéla Bulantová z Horáckého tenisového klubu Třebíč. Na soupisce našeho družstva pro letošní sezónu je uvedeno celkem 8 mužů a 5 žen.
Na celostátním žebříčku máme letos umístěné dva naše hráče, v kategorii mužů je Filip Rampír na 714. místě a v kategorii žen je Adéla Bulantová na 390. místě.


1. kolo (čtvrtfinále) - 29.5.2021TK Brno Bosonohy,z.s. - STK Okříšky6:3
Podrobnější informace ze zápasu ZDE
2. kolo (o 5.-8. místo) - 5.6.2021STK Okříšky - SHARK Brno3:6
Podrobnější informace ze zápasu ZDE
3. kolo (o 7.-8. místo) - 19.6.2021HTK Třebíč "C" - STK Okříšky6:3
Podrobnější informace ze zápasu ZDE